بهترین برند کپسول آتش نشانی

بهترین برند کپسول آتش نشانی

کپسول آتش نشانی یکی از ابزارهایی است که برای مهار آتش سوزی از آن استفاده می‌شود. وجود این دستگاه در مکان‌هایی که احتمال وقوع آتش سوزی در آن‌ها وجود دارد، برای جلوگیری از گسترش آتش ضروری است. با توجه به این که کلاس‌های مختلفی از آتش سوزی وجود دارد، نحوه‌ی مقابله با آتش سوزی باید متناسب با نوع آتش باشد؛ بنابراین انواع مختلفی از کپسول‌های آتش نشانی برای مهار آتش سوزی استفاده می‌شوند. هر یک از انواع این کپسول‌ها حاوی مواد مختلفی مانند گاز کربن دی اکسید، فوم آتش نشانی، مواد هالوژنه، پودر و آب می‌باشند. با توجه به اهمیت وجود کپسول‌های آتش نشانی در مکان‌های مستعد آتش سوزی، تهیه‌ی بهترین برند کپسول آتش نشانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله به چند مورد از بهترین برندهای کپسول آتش نشانی اشاره می‌کنیم.

کپسول آتش نشانی روناک گاز خزر

شرکت روناک گاز خزر با 19 سال سابقه تولید کپسول‌های آتش نشانی به عنوان یکی از بهترین برندها، انواع مختلفی از کپسول‌های آتش نسانی را تولید می‌کند:

کپسول آتش نشانی پودر و گاز روناک خزر
بهترین محصول شرکت روناک گاز خزر کپسول آتش نشانی پودر و گاز تحت فشار می‌باشد که در اندازه‌های متنوعی از 1 کیلوگرم تا 75 کیلوگرم تولید می‌شود.

کپسول آب و گاز روناک گاز خزر
شرکت روناک گاز خزر کپسول‌های آتش نشانی نوع آب و گاز خود را در اندازه‌های متنوع از 6 لیتر تا 50 لیتر تولید می‌کند.

کپسول آتش نشانی فوم روناک گاز خزر
کپسول‌های آتش نشانی فوم این شرکت نیز در اندازه‌های متنوع از 6 لیتر تا 50 لیتر تولید و در بازار عرضه می‌گردد.

کپسول آتش نشانی بایا سیلندر
شرکت بایا سیلندر به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت‌های کپسول‌های آتش نشانی تولید کننده‌ی بهترین کپسول‌های CO2، آب و گاز و پودر و گاز می‌باشد.

کپسول  CO2بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی  CO2شرکت بایا سیلندر در اندازه‌های 2، 3، 4، 6، 12 و 30 کیلوگرمی تولید و به مشتریان عرضه می‌شود.

کپسول پودر و گاز بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی پودر و گاز این شرکت در اندازه‌های متنوع شامل 2، 3، 4، 6، 12، 25 و 50 کیلوگرم تولید می‌شوند.

کپسول آب و گاز بایا سیلندر
کپسول‌های آتش نشانی آب و گاز بایا سیلندر دارای تنوع کمتری نسبت به دو نمونه‌ی دیگر هستند. این کپسول‌ها در اندازه‌های 10، 25، و 50 لیتری ساخته می‌شوند.

کپسول آتش نشانی خزر سیلندر
شرکت خزر سیلندر یکی از بهترین تولید کننده‌های کپسول‌های آتش نشانی به شمار می‌رود که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده و انواعی از محصولات را تولید می‌کند:

کپسول فوم خزر سیلندر
شرکت خزر سیلندر این نوع از کپسول‌های آتش نشانی خود را در اندازه‌های 10، 25، 50، 60، 75 لیتری تولید می‌کند.

کپسول پودر و گاز خزر سلندر
این شرکت تولید کننده‌ی کپسول‌های آتش نشانی پودر و گاز در اندازه‌های 1، 2، 3، 4، 6، 12، 25 و 75 کیلوگرمی می‌باشد که برای آتش سوزی کلاس‌های  A, B, C, E مناسب هستند.

سخن آخر
باید به این نکته توجه داشت که ممکن است هر یک از شرکت‌های تولید کننده‌ی کپسول‌های آتش نشانی بر تولید نوع خاصی از این کپسول‌ها تمرکز بیشتری داشته باشند و کیفیت یک نوع از کپسول‌های آن‌ها بالاتر از سایر کپسول‌ها باشد؛ بنابراین شما باید با توجه به نیاز خود بهترین برند کپسول آتش نشانی از هر نوع را انتخاب نمایید.

نظر شما

نظرات

alt

ادمین سایت

  • 1401/09/21

تست امکان کامنت جدید سایت

alt

پاسخ:

تست پاسخ به کامنت ارسالی از سایت از طرف کنترل پنل

large desktopdesktoptabletphone